Ένα Αναμνηστικό Video από τους μαθητές του τμήματος ΣΤ1

Με πολύ μεγάλη χαρά, φαντασία, μεράκι και κυρίως αγάπη για το μάθημα των Υπολογιστών και φυσικά μετά από την εμπειρία που αποκόμισαν  από τη συμμετοχή τους στο Ευρωπαϊκό Πρόγραμμα  e- twinning «Περί Ελευθερίας»,  οι μαθητές του τμήματος ΣΤ1  Χάρης Βούρτσης, Ιάσονας Αυγερίκος, Γιώργος Αραβαντινός και Σωτήρης Καζάλης δημιούργησαν ένα αναμνηστικό video. Ας το απολαύσουμε!!!!

Αναμνηστικό Video

Αγαπητοί μου μαθητές, εγώ πρέπει  να σας ευχαριστήσω θερμά πρώτη από όλες και όλους. Εσείς ήσασταν ξεχωριστοί. Εσείς μου δώσατε το έναυσμα για να δεχτώ να φέρουμε εις πέρας αυτό το Ευρωπαϊκό Πρόγραμμα με τίτλο Περί Ελευθερίας. Με εσάς ήθελα να δουλέψω. Χωρίς εσάς, χωρίς την όρεξή σας, χωρίς την υπομονή σας, χωρίς την προσπάθειά σας χωρίς τη δική σας άποψη και γνώμη δεν θα μπορούσαμε να φέρουμε εις πέρας ένα τόσο απαιτητικό έργο που έφτασε χάρη στη δική σας δουλειά, αποτελεσματικά στο τέλος του. Σε εσάς αξίζουν λοιπόν  όλες οι τιμές και τα μπράβο. Σε εσάς που πάντοτε αγκαλιάζατε την όποια εργασία καλούμαστε σαν σχολείο να  την φέρουμε εις πέρας. Αναλαμβάνατε με  περισσή χαρά και αφοσίωση τα Project σας. Ένας εκπαιδευτικός «ψηλώνει πολύ»   όταν υπάρχουν γύρω του τέτοιες πρόθυμες και ζεστές αγκαλιές και μόνο τότε μπορεί το εκπαιδευτικό του έργο  να βγάλει φτερά και να πετάξει ψηλά πολύ ψηλά!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ μέσα από την καρδιά μου!!!!

Η εκπαιδευτικός των Υπολογιστών Αλεξοπούλου Αθανασία.