Hello song – Erasmus +

Συγχαρητήρια στα παιδιά της Έκτης Τάξης του 1ου Δημοτικού Σχολείου Θρακομακεδόνων.

Στα πλαίσια του προγράμματος και συγκεκριμένα της δράσης  Hello song τα παιδιά ετοίμασαν ένα τραγούδι Hello Song. Παρόλη την ελάχιστη προετοιμασία τους λόγω της πίεσης τόσο των ημερομηνιών του  προγράμματος Erasmus στο οποίο συμμετέχουν, όσο και του σχολικού τους προγράμματος,  ή αγάπη σε αυτό το οποίο κάνουν, το μεράκι, οι πλούσιες ιδέες, η φαντασία τους  έφτασαν  για να δώσουν αυτό το αποτέλεσμα.

Ολη αυτή η προσπάθεια υποστηρίχθηκε και επιμελήθηκε από τους υπέυθυνους εκπαιδευτικούς του προγράμματος, κ. Βασιλείου Όλγα, κ. Δασκαλοπούλου Αγγελική, κ. Αλεξοπούλου Αθανασία στο ρόλο και στο έργο που είχαν αναλάβει η κάθε μια ξεχωριστά.

Ευχαριστούμε την κυρία Βαρβάρα δασκάλα της μουσικής για την συμμετοχή της και τη βοήθεια της στην προετοιμασία των παιδιών που συμμετέχουν με μουσικά όργανα στο video.

Το video είναι προσβάσιμο με κωδικό. Με αυτό τον τρόπο διασφαλίζεται και  προστατεύεται η ιδιωτική ζωή των παιδιών μας.

Το link για το  video είναι :  https://vimeo.com/109895316

Ο κωδικός θα γνωστοποιηθεί στους ενδιαφερόμενους γονείς από την κ. Διευθύντρια Βασιλείου Όλγα.